Opieka
Bezpieczeństwo
dla Ciebie i Twoich bliskich!

SZTOS Opaska z przyciskiem SOS
wraz z aplikacją mobilną SZTOS eBOK
to system wzywania natychmiastowej pomocy w nagłych wypadkach
oraz możliwość stałego monitorowania stanu zdrowia podopiecznego

Shadow

Wybierz swój SZTOS Opieka

Opieka 12

Do prawidłowego działania usługi SZTOS Opieka wymagane jest aby w SZTOS Opasce zainstalowano kartę NANO SIM z wykupioną transmisją danych min 1GB
79
99
Miesięcznie
  • Centrum Pomocy 24h/7
  • SZTOS Opaska - sprawdzony sposób zdalnej opieki
  • Aplikacja mobilna pozwala na zdalne monitorowanie podopiecznego

Opieka 24

Do prawidłowego działania usługi SZTOS Opieka wymagane jest aby w SZTOS Opasce zainstalowano kartę NANO SIM z wykupioną transmisją danych min 1GB
59
99
Miesięcznie
  • Centrum Pomocy 24h/7
  • SZTOS Opaska - sprawdzony sposób zdalnej opieki
  • Aplikacja mobilna pozwala na zdalne monitorowanie podopiecznego
Popularne

Opieka dla Twoich bliskich
24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Usługa Sztos Opieka w znaczący sposób podnosi komfort życia oraz poczucie bezpieczeństwa. Została zaprojektowana z myślą o osobach starszych i ich bliskich. Ta, wyjątkowo precyzyjnie przygotowana usługa pomoże, Seniorowi w utrzymaniu samodzielności i niezależności, a w chwili zagrożenia natychmiastowe wezwanie pomocy. Opiekunowi umożliwi stały i szybki dostęp do informacji o stanie zdrowia i aktywności Seniora, a co najważniejsze, da pewność, że pod Jego nieobecność ktoś czuwa nad bezpieczeństwem bliskiej osoby.

Info 1
Jak to działa?
Wystarczy podpisać umowę SZTOS Opieka z Kartą SIM TeleGo by Podopieczny otrzymał od Nas Opaskę opiekuńczą, którą nosi zawsze na ręce. W sytuacji zagrożenia jego zdrowia bądź życia może wcisnąć przycisk SOS i natychmiast zaalarmować telefoniczne Centrum Teleopieki.
Info 2
Sztos Opieka - gwarancja całodobowej obsługi.
Dbamy o Naszych Podopiecznych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, w każdy dzień roku. W trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach życiowych umożliwiamy telefoniczne połączenie z Naszym Całodobowym Centrum SZTOS Opieka.
Nasi wykwalifikowani Pracownicy udzielą telefonicznego wsparcia, które zapewni komfort i bezpieczeństwo oraz krótki czas reakcji na ewentualne zdarzenia. W sytuacji potrzeby wezwania służb, Podopieczny do czasu ich przybycia, pozostaje pod stałą opieką telefoniczną Naszego Centrum.
Info 3
Informowanie Opiekunów - Przycisk SOS
Podopieczny Sztos Opieka wyposażony jest w Opaskę opiekuńczą z przyciskiem SOS, który po naciśnięciu łączy się z Centrum Teleopieki. W razie pojawienia się zagrożenia, jak np. nagła choroba, zasłabnięcie, upadek, zatrzaśnięcie drzwi, przycisk SOS umożliwia wezwanie pomocy lub dostarcza rozwiązania niezbędnego do zażegnania zaistniałego problemu. Informację o zdarzeniu otrzymuje również wskazany opiekun.
Info 4
Sztos Opaska – sprawdzony sposób opieki!
Zapewnij bezpieczeństwo Sobie i Swoim bliskim.

SZTOS Opaska to kompleksowe rozwiązanie do opieki nad Seniorami. Stworzona z myślą i w odpowiedzi na potrzeby osób starszych.

Sztos Opaska - Zawsze na ręce - Natychmiastowa Pomoc !

SZTOS Opaska jest podstawowym elementem usługi Sztos Opieka. To zaawansowane urządzenie z funkcją telefonu wyposażona w slot na kartę NANO-SIM oraz kolorowy ekran. Jest solidnie wykonana
co potwierdza certyfikat IP66 odporności przed wodą i kurzem.
Info 5
Sztos Opaska z Kartą SIM, oferuje:
• Przycisk SOS – Podopieczny w łatwy sposób może nawiązać połączenie alarmowe z Centrum SZTOS Opieki w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.
• Lokalizator GPS - pozwala ustalić aktualne miejsce pobytu podopiecznego korzystającego z urządzenia.
• Pulsometr, ciśnieniomierz – Opaska mierzy puls i ciśnienie, dane przesyła do Aplikacji.
• Krokomierz – Opaska liczy przebyte kroki na bieżąco dane przesyła do Aplikacji.
• Ładowanie magnetyczne - Urządzenie posiada akumulator zapewniający do 5 dni działania w stanie czuwania, wspierający wygodne ładowanie magnetyczne.
Info 6
SZTOS eBOK - Monitoring łatwo i wygodnie !
Otrzymujesz dostęp do darmowej Aplikacji Mobilnej* SZTOS eBOK pozwalającej na monitorowanie SZTOS Opaski, by móc sprawdzić wszystkie dane gromadzone przez urządzenie.
Aplikacja Mobilna SZTOS eBOK gromadzi wszystkie informacje o stanie zdrowia, aktywności swojego Podopiecznego. Jest w pełni zintegrowana ze SZTOS Opaską.
Dzięki niej uzyskasz dostęp do danych na urządzeniach mobilnych.
Funkcjonalność Aplikacji:
• Lokalizator GPS
• Krokomierz
• Pulsometr,
• Ciśnieniomierz
• Przypomnienia
*Aplikacja jest kompatybilne ze smartfonami działającymi pod kontrolą systemów Android 4.4 i nowszymi.
previous arrow
next arrow

Zapytaj o SZTOS Opieka

Krótkie kody USSD

Co to są krótkie kody i jak z nich korzystać? Krótki kod w usługach telekomunikacyjnych to ciąg znaków poprzedzonych  * a zakończonych # (np.: *101#)...

Dowiedz się więcej

Zostaw numer, oddzwonimy

Klikając przycisk „Wyślij”, wyrażają Państwo zgodę na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz przesłania informacji handlowej Telego Sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Telego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
(ul. Tadeusza Czackiego 7/9/11, 00-043 Warszawa) Dane osobowe są przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy oraz nawiązania kontaktu będącego odpowiedzią na zainteresowanie ofertą  – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegający na konieczności skontaktowania się z nadawcą w sprawie związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą; w zakresie danych podanych fakultatywnie podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Szygułowie informacje na temat przetwarzania danych znajdują się na stronie https://sztos.com.pl/ochrona-danych-osobowyc/

Możesz też sam zadzwonić

Infolinia ogólna: 801 048 048*
lub z telefonu komórkowego: 29 765 06 50
Nasza infolinia jest czynna: pon. – pt. w godz.: 8:00-20:00

* opłata zgodna z cennikiem operatora

Albo napisz do nas

Biuro Obsługi Klienta
ul. Przemysłowa 1, 07-411 Rzekuń
e-mail: bok@telego.pl